Woocommerce Menu

Využijte svou možnost volby a vsaďte na barvy!

0 Comment


Dříve to bylo v mnohém jednodušší – lidé se nemuseli příliš zabývat tím, jak to u nich doma vypadá, protože stejně neměli z čeho vybírat. Základní sortiment byl všude stejný, a kdo chtěl vykročit jiným směrem, tomu nezbývalo nic jiného, než si vyrobit potřebné věci svépomocí.

Dnes je situace zcela opačná – dnes je na trhu tolik možností na výběr, že se v nich mnozí lidé doslova ztrácí a nevědí, jaké výrobky vybrat. Navíc, když je z čeho vybírat, tak se tak nějak automaticky očekává, že váš byt bude vyladěný až do toho posledního detailu, protože je to prostě možné, takže je to svým způsobem povinnost.

sticker-1049722_640

Vybírat si můžete dokonce i tam, kde to bylo dříve naprosto nepředstavitelné, vlastně taková situace platila až do nedávna. Řeč není samozřejmě o ničem jiném, než o zásuvkách a vypínačích. Ještě nyní by jen málokoho napadlo, že si může pořídit jinou, než bílou, béžovou anebo šedou zásuvku.

Tyto barvy nejsou tak špatné, protože jsou neutrální, a tak se v zásadě skoro se vším snesou. Nic vyloženě nepokazí, ovšem stejně tak nikoho nenadchnou. A pokud se někam opravdu nehodí, tak jsou to barevné interiéry. Tedy především stěny omalované výraznými sytými barvami, které jsou v současnosti velice módní.

sticker-1049729_640

Právě do takového interiéru nejlépe zapadnou barevné zásuvky a vypínače, tedy produkty z řady unica schneider od Lightpark. Ty mohou doslova zářit barvami, a to vždy takovými, o jaké máte největší zájem. Ovšem pozor, přesně takové prvky jsou ideálně vhodné i tam, kde jsou stěny bílé, protože je barevné zásuvky a vypínače skvěle oživí – takže na nudu můžete rovnou zapomenout!

Velkou předností těchto výrobků je jejich modularita. Díky ní můžete jejich vzhled pružně měnit podle potřeby. Zatímco univerzální strojek zůstává vždy stejný, svrchní rámeček jde lehce sejmout a nahradit jiným – takovým, jehož barvy a tvar vám budou zrovna vyhovovat.