Woocommerce Menu

Zábava s kamarády

0 Comment


Hledáte vhodnou zábavu s kamarády, u které byste se mohli skvěle bavit a přitom se něco nového naučit? Jedinečná zábava, u které budete muset ukázat své logické myšlení ve vypjatých situacích. Umíte se dobře soustředit, i když jde do tuhého. Umíte zachovat chladnou mysl a rozhodnout se správně nebo se necháte pohltit situací a vaše myšlení bude zaslepené. Nebudete moci vymyslet žádné řešení a vše ztroskotá. Budete muset projevit odvahu, rychlé rozhodování a pohotové logické myšlení. Už vám to možná došlo. Mluvíme tu o únikové hře. Únikové hry jsou vytvořené pro dva až pět hráčů a jsou časově omezené. Každá hra je tvořena podle nějakého děje, do kterého jste během hry zasvěcení. Stáváte se osobou řešící nějaké problém. Můžete se stát kladným hrdinou, který zachraňuje město před zabijákem. Ten se snaží vyhladit celé město nebo se stanete tajným agentem, který bude řešit záhadu zmizelého kolegy. Únikové hry exit game Enigmaescape jsou dobře promyšlené a velmi zábavné. 

hra

Na výběr máte mezi dvěma základními hry. Dvojitý agent a Samarou.

Hra Samara je vytvořena podle hororového filmu kruh. Jsou v ní lekavé scény a rozhodně vás tato hra nenechá v klidu. Budete nejistí a bude vám běhat mráz po zádech. V této hře se budete snažit v časovém limitu zachránit město před zákeřnou videokazetou, která vám během pár minut předpoví smrt. Obyvatelé města se bojí a umírá jich čím dál víc. Budete mít odvahu tuto kazetu vyhledat a podívat se na její obsah? Budete statečně čelit jejím důsledkům a přijdete na záhadu co se děje s obyvateli města. Stihnete zničit videokazetu i její následky dřív než vás taky dostane? Vše je jen na vás a vašem rozhodnutí. Spěchejte neboť vám čas běží a smrt vám je v patách. 

exit

Neváhejte a vyzkoušejte s kamarády jednu z našich her. Litovat nebudete a ještě dlouho po ukončení hry jí budete rozebírat a hledat správné řešení.